Pedagodzy

Pedagodzy X Jesiennego Kursu Muzycznego

 

KLASA WIOLONCZELI   

 dr hab. Tomasz Lisiecki

Tomasz Lisiecki - polski wiolonczelista i pedagog
Należy do grona wiolonczelistów, którzy z powodzeniem łączą praktykę wykonawczą w zakresie repertuaru muzyki romantycznej, współczesnej oraz muzyki dawnej. Koncertuje z licznymi zespołami i orkiestrami, jako solista – z towarzyszeniem Filharmonii Poznańskiej, Orkiestrą Opery Poznańskiej, Filharmonii Zielonogórskiej, poznańską orkiestrą Akademii Muzycznej oraz Capellą Viridimontana.
Więcej informacji TUTAJ
 

KLASA SKRZYPIEC

 prof. dr hab. Jakub Haufa

Jakub Haufa – Urodzony w 1980 roku,, koncertmistrz Orkiestry Sinfonia Varsovia, doktor habilitowany, profesor nadzwyczajny Akademii Muzycznej w Poznaniu. Wszechstronny skrzypek o bogatym dorobku fonograficznym i koncertowym, laureat wielu konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych.
Więcej informacji TUTAJ

 

 dr Mariusz Patyra

Mariusz Patyra – Światowej sławy skrzypek urodzony w 1977 roku. Jest pierwszym Polakiem, który wygrał „Premio Nicolo Paganini” (Genua 2001) i zdobył specjalną nagrodę za najlepsze wykonanie Kaprysów Nicolo Paganiniego oraz kopię skrzypiec „Il Cannone” (Armata), które należały do wielkiego wirtuoza.
Więcej informacji TUTAJ

KLASA ALTÓWKI

 dr hab. Ewa Guzowska

Ewa Guzowska –  altowiolista, solistka,  kameralistka. Profesor nadzwyczajny, doktor habilitowany Akademii Muzycznej im.Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu. Artystka prowadzi liczne kursy mistrzowskie dla altowiolistów na terenie kraju i zagranicą. Jej studenci zdobywają laury na konkursach oraz zajmują czołowe miejsca w orkiestrach na świecie.
Więcej informacji: TUTAJ 
 

KLASA FLETU

 dr hab. Agata Igras

Agata Igras to wszechstronna flecistka z ponad 20letnim doświadczeniem, która koncertowała w blisko 40 krajach, na 4 kontynentach odnosząc sukcesy jako solistka, kameralistka i muzyk orkiestrowy. Nagrała 4 solowe albumy, które przyniosły jej niezwykle pozytywne recenzje poza Polską oraz nominacje do nagrody Fryderyk, jak również wyróżnienie Clef de Resmusica za płytę Martinu Chamber Music.
Ostatnio album z polską muzyką współczesną “Real Life Song” polskiej sopranistki Joanny Freszel, gdzie Agata Igras nagrała wszystkie partie fletowe, został nagrodzony Orphée d’Or 2016.
Więcej informacji: TUTAJ 
 

KLASA FORTEPIANU

 mgr Jacek Kortus

Jacek Kortus – Pianista urodzony w 1988 roku, nagradzany w kraju i zagranicą, koncertuje w najważniejszych filharmoniach na świecie. Wykładowca Akademii Muzycznej im. I.J. Padereskiego w Poznaniu.
Więcej informacji: TUTAJ 

 

Uwaga: liczba miejsc u poszczególnych pedagogów jest ograniczona. W przypadku dysponowania wolnymi miejscami, możliwe będzie wykupienie dodatkowych lekcji. Informacja na ten temat pojawi się na przełomie października i listopada.

O ostatecznym kształcie klas decydują pedagodzy.
 
 
Powrót do góry