Zapisany na Kurs... i co dalej?

Zapisany na Kurs... i co dalej?

Z pewnością wielu z Was zadaje sobie to pytanie. Odpowiedź jest bardzo prosta - należy po prostu przyjechać. To nic trudnego, zwłaszcza, że wielu z Was pokona tę drogę własnym samochodem lub z rodzicami. Gdyby jednak tak nie było, to przejazd z PKP Poznań Główny do biura Kursu jest bardzo prosty - wsiadacie w tramwaj lini nr 3 lub 6, wysiadacie na Rondzie Śródka i już właściwie jesteście na miejscu. Zauważyliście pewnie, że napisałem o trasie do biura - spokojnie to ten  sam budynek, a ta informacja miała tylko przypomnieć o obowiązkowym stawieniu się w biurze Kursu w pierwszym dniu Waszych zajęć :).

Po wizycie w biurze czeka Was teraz w końcu to po co przyjechaliście - lekcje z wybranym pedagogiem. Oczywiście ich przebieg będzie zależał w dużej mierze od Was, dlatego zachęcamy abyście byli wypoczęci i gotowi na wyzwania. Ostatnie na czym nam by zależało to wspomnienia o nieprzespanych nocach, bo cały czas ćwiczyliście grę na instrumencie. Zawsze należy zrobić przerwę, sprawdzić nasze propozycje na czas wolny lub po prostu zwiedzać  Poznań na własną rękę. Przypominamy jednak, że przysługują Wam darmowe bilety do Bramy Poznania - jednego z najwspanialszych muzeów w Poznaniu, a poza tym dosłownie 10 min spacerkiem ze szkoły muzycznej.

W czasie waszego pobytu w Poznaniu odbędą się również imieniny ulicy św. Marcin. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do przejścia się tą ulicą (szczególnie wieczorem:)). Dla działania naszego Kursu może to jednak  ozanczać korki  w centrum - mimo, że  jest to dzień wolny od pracy -  weźcie to proszę pod uwagę, jeżeli mieszkacie gdzieś dalej lub po prostu przyjeżdżacie na Kurs spod Poznania.

Zachęcamy również do przychodzenia, a najlepiej zapisania się na listę uczestników koncertu. Można zapisać się tylko na jeden koncert, a ostateczną decyzję o waszym udziale podejmie pedagog po pierwszej lekcji, ale i tak zachęcamy. Jeżeli zdecydujecie się na udział w koncercie bardzo prosimy o wpisanie tytułu utworu i szacunkowego czasu jego trwania

 

DO ZOBACZENIA!!!

Członkowie Fundacji Pro Cello

Powrót do góry